Látková panenka Natálka

Cena:

95 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití látkové panenky. Pojďte si s námi ušít tuto roztomilou společnici pro malé holčičky. Je měkoučká a mazlivá. Barvu vlásků může mít klidně stejnou jako její majitelka a stejně tak šatičky. Zakoupením tohoto návodu získáte základní střih a naučíte se postup, jak takovou panenku ušít a dále už je jen na Vás, jaké další krásky se Vám díky vaší fantazii podaří vytvořit.   

Velikost:

Střih je k dispozici pro panenku výšky cca 42 cm.

Náročnost: Začátečník

Jak návod vypadá a co v něm najdete?

 • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
 • Návod je plný názorných barevných fotografií.
 • Zvládne podle něj šít i úplný začátečník, který umí ovládat šicí stroj.

Odkaz na návod v PDF formátu obdržíte po zakoupení e-mailem na uvedenou e-mailovou adresu.

Součástí návodu je střih. Je přehledně zpracovaný v CAD programu a je rozdělený na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih vytisknete, vystřihnete a poté je připraven k použití. 

Co budete potřebovat:

Barevné bavlněné látky na šatičky a punčošky. Látku tělové barvy na tělíčko. Slabou nažehlovací výztuhu, polyesterové kuličky na naplnění tělíčka a kousek plsti na vlásky a pantoflíčky. Kromě toho se budou také hodit základní šicí potřeby, trocha času a chuť tvořit.

Podrobný soupis materiálu a potřeb najdete v návodu.  

Těšíme se na společné šití. mamas

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

 1. Marta napsal:

  Návod je velmi podrobný. Při šití jsem narazila na drobný problém. Nastříhala jsem si obdélníky podle uvedených rozměrů v sekci stříháme. Po přiložení vytištěného střihu jsem ovšem zjistila, že některé obdélníky nejsou dostatečně široké (zejména šlo o zadeček, tělíčko a hlavičku). Nevím, kde jsem udělala chybu, přiznávám, že text jsem nečetla úplně slovo od slova a řídila se spíš podle obrázků. Přesto, že jsem tedy některé díly musela stříhat znovu, se nakonec panenka povedla. Trošku jsem si ji upravila (vlásky z vlny, oči z knoflíků a přidala jsem látku navíc zespodu na zadečku, aby mohla sama sedět). Snad se bude dceři líbit 🙂

  • Bára (mamas) napsal:

   Dobrý večer, Marto, díky za postřehy. Ty rozměry obdélníků prověřím. Věřím, že se bude panenka líbit.:-) Bára

 2. Zdena napsal:

  no za tak drahý návod peníze dávat nebudu, to mi přijde materiál levněji.

 3. Pája napsal:

  Panenku jsem právě došila.
  Začátečnicím doporučuji, aby se nebály. Popis je opravdu hooodně srozumitelně psaný krok po kroku. Není čeho se bát.
  Mám návod na něco jiného z jiných stránek a to je katastrofálně nesrozumitelné i přesto, že je to údajně pro začátečníky. Tady odsud by návod pochopilo snad i malé dítě 😉
  Už zůstávám u návodů jen odsud 😉

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů