Šaty a tunika

Cena:

120 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dětských šatiček nebo tuniky. Dva základní střihy, ze kterých vykouzlíte mnoho variant šatů, tunik, dlouhé, krátké, s rukávkem nebo bez. Skříň vašich holčiček se zaplní praktickými kousky na běžné nošení i neodolatelnými svátečními šaty jako pro princeznu. 

Dostupné velikosti:

Jedenáct velikostí:

vel. 80 až 140.

Děti ve věku cca 1 až 9 let.

Náročnost: Mírně pokročilý

Tento návod obsahuje dva střihy. Zvláštní střih na šatičky a zvláštní střih na tuniku.

Dostanete tedy dva střihy za cenu jednoho. Rozhodly jsme se tyto střihy spojit do jednoho, protože jsou oba ušity stejnou technikou. 

Naučíte se v něm ušít efektivní sklady s prošitím na živůtku 

a

dále se v tomto návodu naučíte začistit živůtek všitím podšívky, aby vše vypadalo krásně a čistě. Jakmile se tento postup jednou naučíte a zjistíte, jak je jednoduchý, budete ho používat i na mnoha dalších kouscích, které Vám pod rukama budou vznikat. Kdyby ne pro střih, už jen pro tyto nové vědomosti stojí za to do návodu nahlédnout. 

Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
  • Návod je plný názorných barevných fotografií.
  • Náročnost je zde uvedena pro mírně pokročilé, ale pokud budete šít krok za krokem, zvládnete to tedy i jako úplný začátečník, který umí ovládat šicí stroj.

Návod obdržíte e-mailem v PDF formátu.

Součástí návodu jsou i dva samostatné střihy. Na tuniku a na šatičky. Je přehledně zpracovaný v CAD programu a je rozdělený na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a je připravený k použití. 

Co budete potřebovat:

Bavlněnou nebo lněnou lehčí látku, jednobarevnou nebo vzorovanou. Pro slavnostní variantu třeba madeiru. Na podšití bavlněnou podšívku. Pěkný knoflík. Podrobný soupis materiálu najdete samozřejmě v návodu. 

Základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

 

Těšíme se na společné šití. mamas

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů