Soupravička pro miminko

Cena:

95 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití soupravičky pro miminko - kabátek bez kapuce a kalhotky. Rukávy, nohavice i pas kalhot jsou ukončeny do nápletu, aby komplet dětem dlouho vydržel a vy jste si své dílko na dětech dlouho užili. Soupravička je ušita z heboučkého kojeneckého plyše, ale použít můžete i teplákovinu, fleece nebo jen úplet. 

Dostupné velikosti:

Šest velikostí: vel. 56 až 86

Děti ve věku cca 1 měsíc až 1,5 roku.

Střih obsahuje všechny uvedené velikosti. 

Náročnost: Začátečník

  Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
  • Návod je plný názorných barevných fotografií.
  • Náročnost je zde uvedena pro začátečníky. Stačí umět ovládat šicí stroj a postupovat dle pokynů v návodu.

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete.

Součástí návodu je střih pro 6 velikostí. Je přehledně zpracovaný v CAD programu. Návod je rozdělen na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připraven k použití. 

Sehnat kabátek pro miminko, který nemá kapuci, je někdy nadlidský výkon. Přitom dětí ležící na zádech si kapuci příliš neužijí. Pusťte se do díla sami!

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

  • Všívat do pasu, do rukávů i nohavic náplet. 
  • Krásně začistit límeček tak, aby na Vás nikde nekoukalo nic ošklivého.  

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření. 

Co budete potřebovat:

Barevný kojenecký plyš nebo jinou látku vhodnou na mikinku a kalhoty. Pružnou látku (patent, úplet, náplet) na lemy rukávků, nohavic a do pasu. Patentky na zapínání. Podrobný soupis materiálu a spotřeby najdete samozřejmě v návodu. 

Základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Těšíme se na společné šití. 

mamas

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů