Vícevelikostní svrchní kalhotky na látkové pleny

Cena:

95 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití funkčních a padnoucích svrchních kalhotek na látkové pleny. Vhodné pro kalhotkové, vícevrstvé i čtvercové plenky. 

Dostupné velikosti:

NB do 5 kg                         L 10 - 13 kg

S 5 - 7 kg                            XL nad 13 kg

M 7 - 10 kg

Náročnost: Začátečník

Jak návod vypadá a co v něm najdete?

 • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
 • Návod je plný názorných barevných fotografií.
 • Zvládne podle něj šít i úplný začátečník, který umí ovládat šicí stroj.

Návod obdržíte e-mailem v PDF formátu.

Součástí návodu je střih. Je přehledně zpracovaný v CAD programu a je rozdělený na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připravený k použití. 

Střih je navržen jako vícevelikostní, ale je doplněn i značkami pro patentky, takže podle něj lze snadno ušít i svrchňáčky jednovelikostní, u kterých se upravuje velikost pomocí patentek. 

Součástí návodu jsou 2 BONUSY:

BONUS 1: Návod na ušití vícevrstvé plenky ve dvou velikostech. 

BONUS 2: Soupis všeobecných informací o látkových plenách. Rozdělení, popis jednotlivých druhů a pomůcek. Popis materiálů, ze kterých se pleny vyrábí, péče o ně a rady, jak si vybrat vhodné pleny právě pro Vás a jak s nimi začít. To vše je doplněno o praktické zkušenosti.

Co budete potřebovat:

Látku na svrchní kalhotky. Tzv. PUL. Lemovací gumičku širokou 14 až 18 mm (podle toho, co je pro Vás dostupnější). Suchý zip, šicí stroj, nůžky, pravítko a vše, co používáte k šití.

 

Těšíme se na společné šití. mamas

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

 1. Jana napsal:

  Dobrý den,
  chystám se jako babička ušít svrchňáčky podle vašeho střihu. Chtěla bych se zeptat, zda lze podle tohoto střihu ušít kalhotky i bez „křidélek“. Na obrázku vypadají kalhotky jako by byly ušité z PUL froté. Můžete mi poradit, kde se dá PUL froté koupit ? Zatím jsem narazila jen na provedení v přírodní bílé barvě.
  Děkuji.
  Jana

 2. Svatava Vozárová napsal:

  Dobrý den
  Jsem ráda, že jsem objevila vaše stránky..využila jsem střihu na hnízdečko do postýlky a měla jsem obrovskou radost, že se povedlo…Moc děkuji a určitě vaší nabídky budu nadále využívat…Svatava

 3. Věra napsal:

  Dobrý den, koupila jsem si tento střih a byla to výborná investice. Jsem začátečník, který se všeho bojí, ale podle snadného a jasného návodu se mi svrchňáčky moc povedly. 🙂 Dcerce dokonale sedí
  Mockrát děkuji

 4. Jiřina napsal:

  Dobrý den,
  jsem nadšena Vaší nabídkou a moc Vám děkuji za Vaší práci. S Vašimi stránkami jsem strávila už několik hodin příjemného objevování a obdivování, jaké krásné nápady a užitečné věci si můžu díky Vám ušít. Jsem zatím ve fázi sběru informací, do samotného šití se dám až v dubnu, protože jsem v této době pracovně dost vytížená a nemůžu se tomu věnovat zcela. Ale moc se těším, a jestli se mi moje šití povede, pošlu foto. Jsem babička čekatelka a v hledáčku mého zájmu jsou zatím plenkové kalhotky a šité dětské pleny. Přeji Vám mnoho úspěchů v práci. Jiřina

  • mamas napsal:

   Dobrý den Jiřino, moc děkujeme za milý komentář, budeme se těšit na fotky.:-) Ať Vám rychle uteče fáze pracovní vytíženosti a můžete si užívat šití. No a hlavně pak to malé, co se k Vám chystá. 🙂 Bára

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů