Nová galerie a klub šijeme spolu

Mnohé jste si již určitě všimly, že na našem webu se událo několik změn. Změna postřehnutelná na všech stránkách webu je v menu. Přibyly tam dvě nové položky – galerie a klub šijeme spolu. Tak to vezmeme pěkně popořádku a představíme si novou galerii.

Galerie nahrazuje dosavadní stránku vaše tvorba. Doteď jste nám fotky vašich výrobků posílaly na mail a my jsme je pak daly na web. Fotky jsme přidávaly postupně, každý týden jeden článek, a tak jste mnohdy čekaly i několik měsíců, než na vaše fotky přijde řada a přistanou na webu. Tomu už je konec. Od teď můžete své fotografie vkládat samy hned, jak máte chuť se pochlubit. Žádné čekání, až na vás přijde řada. Teď je pouze na vás, kolik fotek a kdy přidáte.

Postup, jak fotky vkládat je popsán přímo nad formulářem pro vložení. Najednou můžete nahrát až 6 fotografii, jednu hlavní, která se bude zobrazovat na hlavní stránce galerie a pak 5 doplňkových. K fotkám můžete připsat pár slov o tom, jak výrobek vznikal, z čeho jste šily, jak vám to šlo a nešlo apod. Prostě cokoliv, co nám budete mít chuť sdělit. Zároveň vyberete dvě základní kategorie, kam lze výrobek z fotografie zařadit, aby si další uživatelé galerie mohli filtrovat právě to, co je zajímá.

Ohledně příspěvků galerie bych vás chtěla upozornit na dvě věci. První věc je, že vložené fotografie není možné editovat, tedy upravovat a mazat. Rozmyslete si tedy předem, jaké fotky nahrajete. Pokud by se vám přesto stalo, že se do příspěvku vloudi fotka, kterou tam mít nechcete, můžete smazat celý příspěvek včetně všech textů a vkládání zopakovat od začátku. Jinak toto technicky ošetřit bohužel nešlo.

Druhá věc, na kterou bych ráda upozornila je velikost fotografii. Prosím, pokud to je ve vašich silách, nahrávejte fotografie zmenšené. Kvalitu 5MB fotografií, které vylezou z vašeho foťáku na webu nikdo neocení a navíc se vám může stát, že takto velké fotografie se vám nepodaří nahrát. Pro nahrání fotek na web bohatě stačí fotky velikosti kolem 200 kB a na kráse jim to nijak neubere. Pokud vám fotky z jakéhokoliv důvodu nejdou zmenšit, tak lze nahrát i velké, ale počítejte s tím, že můžete mít při nahrávání problémy. Případně můžete fotky nahrávat postupně. Nahraný příspěvek může jeho autor editovat a po jedné přidávat další fotografie.

Nahrávat fotky mohou jen přihlášení uživatelé. Je to proto, abychom u fotky viděli jméno autora a mohli s vámi spojit všechny vaše nahrané fotky. A s přihlašováním souvisí i druhá novinka na našem webu.

Je to klub šijeme spolu. Dlouho jsme přemýšlely, jak web rozšířit o uzavřený prostor, kde mohou nadšené švadlenky a příznivci šití a krásných látek sdílet s ostatními svou vášeň pro tvoření. Vznikl tak klub šijeme spolu. Po registraci a přihlášení do klubu se dostanete na stránky přístupné jen členům. Jsou zde pro vás přípraveny jednoduše ke stažení všechny střihy zdarma, co jsou k dispozici na webu, stránka s přehledem všech mamas videí a také kavárna. Když si jdeme s kamarádkami popovídat, většinou jdeme na kafe. Kafe si u nás musíte uvařit samy, ale pokecat si, nechat si poradit nebo cokoli co máte na srdci posdílet s ostatními, můžete u nás v kavárně. A jak už bylo řečeno výše, po přihlášení do klubu můžete také lehce vkládat fotografie do galerie.

Galerie je na veřejné části webu, aby mohli vaše krásné výrobky obdivovat všichni návštěvníci webu, proto budete při snaze vložit fotky do galerie přesměrování zase mimo klub, ale vrátit se do klubu můžete jednoduše kliknutím na tlačítko klub šijeme spolu v menu webu.

Podrobný popis většiny funkcí je přímo v klubu, hledejte vždy tlačítko více, o apod. Je toho nového hodně a nenapadá mě teď, co bych měla konkrétně více vysvětlit. Cokoliv vám nebude jasné, zeptejte se přímo zde, v kavárně nebo pošlete připomínku z úvodní stránky klubu. Dle časových možností vám co nejdříve odpovíme.

Jen pro pořádek, registrace i členství v klubu je samozřejmě zdarma. A pro přátelskou atmosféru v klubu vám tam všem navrhujeme tykání. Ať nám tam je, jako s kámoškou na kafi.;-)

Chci moc poděkovat mnohým z vás, které jste si cestu do klubu už našly samy. A veliké díky patří jmenovitě Marušce, která neúnavně plní novou galerii fotografiemi svých krásných výrobků. Moc děkujeme!

Věříme, že si novinky na našem webu oblíbíte, klub se pro vás stane příjemným přístavem světa šití a nová galerie se bude plnit krásnými fotografiemi.

Mějte krásné dny.

Bára

Bára (mamas)
Spoluzakladatelka projektu Šijte s námi. Žena, kterou baví život, máma dvou báječných dětí, manželka skvělého muže. Spolu s Dášou svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • vzdor, období vzdoru, dětský vztek, nevýchova, webinář
 • Střihy a návody v e-shopu
 • Rubriky
 • Co nás baví a pomáhá nám žít život našich snů?

  Tohle je naše cesta k pohodě s dětmi. Přidejte se i Vy.

  výchova, děti, rodiče, maminka

  Kromě toho, že jsme mámy, jsme hlavně ŽENY. A stránky www.Zenyzenam.cz nám pomáhají si to uvědomovat.


  Jste kreativní a rádi se učíte nové věci? Pak v kurzech pro radost jistě najdete novou inspiraci.

  2ban-250x250.gif

  Naučte se využívat svou ženskou cykličnost, aby pracovala pro Vás, a ne proti Vám se stránkami cyklické ženy.

  bannermensi.jpg

 • Nejnovější komentáře
  • Šijeme spolu - kavárna (141)
   • Petra " Hezkou neděli vespolek, ušila jsem podle Vašeho střihu sportovní dámské kalhoty, ale hrozně se mi zkroutil pásek 🙁 nevíte, co... " – 15.7.2018
  • Čepička pro miminko (19)
   • Bára (mamas) " Děkujeme Ivi. Čepička se moc povedla, už jsou ji okukovala v galerii. 😉 B. " – 13.7.2018
   • Iva " Díky za návod a střih... Podle vašich návodu a střihu se šije krásně. 😉 " – 13.7.2018
  • Čepice velikost 68 (1)
   • Bára (mamas) " Krásná čepička i látka, určitě bude malé slušet. 🙂 Díky za foto Ivi. Bára " – 13.7.2018
  • Střih a fotonávod na kraťasy zdarma! (29)
   • Bára (mamas) " Kristy, není to jako u šikmého proužku. V návodu v bodě č. 3 u kapsy je to popsáno. Lemovací proužek... " – 11.7.2018
 • Návod a střih na kraťasy zdarma

  Konstrukce dětských střihů

  Nechte si poslat podrobný fotonávod se střihem na kraťasy zdarma. Vyzkoušejte, že podle mamas návodů dokáže šít každý.

 • Nejnovější příspěvky
 • Archiv
 • Oblíbené články
 • Jsme na facebooku
 • KDE RÁDY NAKUPUJEME!

  Krásné látky tady:

  U Melluzínky


  Všechny možné látky tady:

  Dům látek


  Vše z galanterie tady:

  Stoklasa


  A když se nám nechce šít :-), tak tady:

  Tchibo

 • Kde utrácíme, protože si nemůžeme pomoct :-)
 • Inspirace, co je potřeba dětem ušít je třeba tady: :-)